•   Poniedziałek, 25 września 2023

Kępki rzęs Ardell – tutaj kupisz ich kępki!

Szukasz kępek rzęs Ardell? Tutaj kupisz ich kępki w znakomitych cenach! Bogata oferta sprawia, że każda z nas dobierze odpowiedni dla siebie model kępek rzęs. Jakie właściwości posiadają kępki rzęs Ardell? Sprawdźmy.

Kępki rzęs Ardell – tutaj kupisz ich kępki

Marka Ardell, tutaj kupisz ich kępki, to znany, amerykański producent akcesoriów do stylizacji rzęs, który działa na rynku beauty już od lat 70. XX wieku. Firma oferuje sztuczne rzęsy, kępki rzęs, kleje, odżywki i kosmetyki do makijażu. 

Chcąc podkreślić spojrzenie, ale niezbyt mocno, nie narażając się na efekt teatralności, kobiety często stawiają na kępki rzęs, które delikatnie akcentują spojrzenie, uwydatniając rzęsy. Dzięki kępkom rzęsy są bardziej widoczne, uniesione i zalotnie podkręcone.

Kępki rzęs tej renomowanej marki znajdziesz w różnych konfiguracjach. Do Twojej dyspozycji są kępki krótkie, średnie, długie i mini. 

Chciałabyś dowiedzieć się więcej na temat kępek Ardell, bo przed Tobą pierwszy zakup? Poznaj różne modele kępek rzęs i dowiedz się, które wybrać.

Kępki rzęs bez węzełków – knot-free

Czym się charakteryzują bezwęzełkowe kępki? To pojedyncze kępki, które nie posiadają węzełków, dzięki czemu miejsce styku pomiędzy naturalną rzęsą a kępką jest niewidoczne. 

To akcesoria do stylizacji, które są wykonane w 100% z naturalnego, ludzkiego włosia, które wcześniej poddano procesowi sterylizacji. Stworzone po to, aby zagęścić linię rzęs i wydłużyć rzęsy. Kępki rzęs doklejone w kącikach zewnętrznych optycznie powiększają oko i unoszą zewnętrzny kącik, sprawiając, że oczy zyskują charakterystyczny, koci kształt.  

Kępki bezwęzełkowe dają wiele różnych możliwości stylizacji rzęs. W zależności od potrzeb można dokleić kilka kępek, na przykład w miejscach, gdzie posiadamy prześwity pomiędzy rzęsami lub dokleić jedynie kępkę w zewnętrznym kąciku oka, aby spojrzenie nabrało zmysłowego i zalotnego charakteru.

Kępki rzęs węzełkowe – knotted

Węzełkowe rzęsy, jak sama nazwa wskazuje, posiadają u podstawy węzełek, który ułatwia aplikację, ponieważ minimalnie zwiększa powierzchnię, za którą mamy chwycić, aby przykleić kępkę. Ten model rzęs w kępkach sprawdzi się lepiej w stylizacji u osób, które są początkujące w tej metodzie. Będzie im zdecydowanie łatwiej chwycić za kępkę, zanurzyć jej podstawę w kleju i przymocować tuż przy linii rzęs.

Kępki rzęs węzełkowe marki Ardell zostały stworzone w 100% z naturalnego, ludzkiego włosia, które zostało wysterylizowane. Są bardzo łatwe w aplikacji. Lekkie, niemal niewyczuwalne stanowią doskonałe uzupełnienie makijażu oczu, jeżeli zależy nam na tym, aby spojrzenie nabrało głębi i stało się wyraźniejsze. 

Gdzie kupić kępki rzęs Aredll? Tutaj kupisz ich kępki w przystępnych cenach. Czeka na Ciebie szeroki wybór modeli rzęs, które dopasujesz do własnych wymagań, okazji czy nastroju. 

Sięgnij po rzęsy w kępkach, które są bezpieczną i szybką metodą na wydłużenie i zagęszczenie naturalnych rzęs.

Zobacz również